GENEL BİLGİLER
Mulson Yaşam evleri 4 Blok 5 Villadan oluşan 59 prestijli yaşam; 7720 m2 alanda kurulmuş; yaşamın her anını renklendireceğiniz 5500 m2 yemyeşil yaşam alanı sunmuştur.


APARTMAN KATINDA MÜSTAKİL YAŞAM hedeflenerek oluşturulan projemiz ; dairelerin dısında yer alan kat holleri ve iç bahçeler ile daireler arası temasın kaldırıldığı gibi açık hava ve gün ışığı ile doğayla iç içe yaşamanızı sağlıyor. Panjur sistemi yerine Marin Tekstil perde kullanımıyla da her an evinizi oksijen ve güneşten faydalandırıyoruz.


Mulson Yaşam projesinde Fotovoltaik Güneş Teknolojisi kullanılarak dairelerin ve sitenin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak için 320Kw/saat'lik Güneş Tarlası inşaa edilmiştir. Mulson Yaşam evlerinde Isınma ve soğumanın “Isı Pompası” ile çözüldüğü projede yakıt gideri olmayacağı gibi; elektrik kullanımları için bireysel bazda 825 KW/ay’lık tüketim hakkı (bugünün şartlarında 285TL’lik elektrik faturasına eşdeğer) sunduğumuz site sakınlerı kalan üretim fazlaları ile sitenin güvenlik, temizlik, peyzaj bakımı gibi site aidatını oluşturan giderleri de ödemiş olacaklardır.(katılım payı ödemek koşuluyla geçerlidir)


Projede daireler 4 blok olarak inşaa edilmiş ; 5 katlı ve her kat 3 daireden oluşmaktadır. Dairelerimiz 134 m2 ile 180 m2 arası farklı buyukluklerde 3+1 olarak planlanmıştır.


Villalar 5 adet 3 kat olarak inşaa edilmiş olup 500 m2 bahce içerisinde 292 m2 büyüklüğünde 6+1+kış bahçesi olarak planlanmıştır.


* OTOBAN GİŞELER 1.1 KM
* ÇEŞME 51 KM
* HAVALİMANI 34 KM
* KONAK 22 KM
* URLA 16 KM
* SEFERİHİSAR 18 KM
* SIĞACIK LİMANI 22 KM
okey okey oyna oyun oyna bedava okey oyna tavla oyna okey sitesi kurmak oyun oynamak 101 sitesi kurmak istiyorum yuzbir sitesi kurmak istiyorum Ankara Esya Deposu Ankara Esya Depo Ankara Esya Depolama Ankara Sehir ici Nakliyat okey oyna poker poker oyna poker poker oyna texas holdem poker texas holdem poker oyna